MÖBLER / Bord / Salongsbord 13051502
nr 1305 1502
Salongsbord
1800-tal, intarsia. Diameter: 110cm. Höjd: ca 75cm, + stol
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:53:27
2/2 13:49:18
700 kr
3/2 12:11:48